NERWICA LĘKOWA. NERWICA NATRĘCTW.

   Bardzo często moi Pacjenci nie zdają sobie sprawy, że niektóre z nieprzyjemnych objawów, których doświadczają to właśnie nerwica. Potrafią funkcjonować długie lata - przekonani, że tak już będzie zawsze, że taka ich uroda.

   Nic bardziej mylnego. Z nerwicą się nie żyje, nerwicę się leczy. Są ku temu odpowiednie narzędzia i metody. Wyobraź sobie, że śpisz spokojnie, czujesz się zrelaksowany, lęki i ataki paniki całkowice ustępują, nie czujesz przymusu do częstego mycia i szorowania rąk. Jesteś wolny, spokojny i szczęśliwy.

   Ale zanim powiem jak wygląda praca w gabinecie, napierw przedstawiam najczęstsze objawy i przyczyny tego zaburzenia. Miłego oglądania!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

*Zapis wiąże się z przetwarzaniem danych (informacja według RODO), które w każdej chwili będziesz mógł usunąć rezygnując z newslettera.

Dodaj komentarz


Komentarze  

SZYMON
:lol: dobrze że można posłuchać zamiast czytać. Chyba robię się leniwy. :lol: ale dobrze że żadna nerwica mnie nie dotyczy. Zast[ups...cenzurka]awiam się nawet dlaczego u człowieka ten strach i lęki? Czy to jest naszą słabością?

DOWIEDZ SIĘ O NOWYCH WPISACH