KURS: JAK POŻEGNAĆ NERWICĘ?

Celem kursu jest zdobycie praktycznych umiejętności.

Kiedy przeżywasz jakąś sytuację, nie możesz sobie poradzić, jest Ci dziwnie, niewygodne, pierwsze pytanie jakie bym Ci zadała to: Co czujesz? Czy mógłbyś mi nazwać swoje emocje?

Ale również to pytanie pojawia się, kiedy rozpiera Cię energia, cieszysz się z sytuacji, odgrywasz ją w głowie raz po raz, też bym się Ciebie zapytała: Co czujesz i dlaczego?

Ten kurs pomoże Tobie odpowiedzieć na te pytania, a zdobyta wiedza i praktyka  posłuży Ci w życiu codziennym po skończonym kursie.

NA KURSIE:

  •  Poznasz nazwy emocji (otrzymasz kartę z nazwami) i z jej pomocą zaczniesz rozpoznawać i nazywać swoje stany emocjonalne.
  • Przejdziesz przez proces świadomego wyłapywania stanów (na podstawie przygotowanego ćwiczenia) do automatycznego. Uwielbiam ten proces, kiedy poświęcasz świadomie czas na naukę, a z biegiem kolejnych tygodni proces staje się łatwiejszy, szybszy, aż staje się automatyczny. Jak z angielskim – wkuwasz słówka, a potem nie wiesz, kiedy wypowiadasz je automatycznie.
  • Będziesz o wiele lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami, bo będziesz potrafił nazwać co czujesz i z czym się mierzysz.
  • Wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości. Jest dla mnie ważne byś zrozumiał kim jesteś, co czujesz i dlaczego.
kurs ciekawość

 Możesz potraktować ten kurs jako ogólną naukę nazywania i rozpoznawania emocji, ale ten sam kurs mogą zrobić osoby, które mają nerwicę, depresję czy okaleczają się. Które chcą podwyższyć poczucie własnej wartości. Bo nie da się ruszyć żadnego z tych tematów bez wglądu w emocje. Możesz go zrobić, kiedy chcesz znaleźć wymarzoną pracę lub choćby taką, która będzie dawała Ci radość. Jeżeli chcesz stworzyć dobre relacje – do tego wszystkiego potrzebny jest wgląd w emocje. Zobacz, nazwij i zrozum co Ci emocje chcą pokazać. Za nimi kryją się potrzeby, które pokazują co jest niezaopiekowane. Może Cię to zaskoczyć.


Jednym z efektów (ubocznych :)) kursu jest wzrost poczucia własnej wartości

ponieważ pracujemy nad obszarem samoświadomości. 

Im więcej znasz siebie, im więcej rozumiesz co się z Tobą dzieje, 

dlaczego w tej sytuacji pojawił się lęk, a w innej poczucie winy, tam zachwyt, a tutaj duma 

– tym lepiej potrafisz sobie radzić i wybierać rzeczy, które Ci służą. 

Twoja własna wartość wzrasta, bo wiesz kim jesteś.


WAŻNE
INFORMACJE

Kurs trwa trzy tygodnie. Odbywa się na zamkniętej grupie na FacebookuPrzez cały tydzień jest praktyka. 

Dostajecie zadanie z kartą emocji do wykonania każdego dnia. Czas 15-20 min. Obniżam od razu poprzeczkę. Jak się nie uda – nic się nie stanie, ale pewne rzeczy trzeba “wyćwiczyć”.

Jeżeli nie jesteś zmotywowany do pracy własnej – kurs nie jest dla Ciebie. Jest to przede wszystkim praktyka. Po każdym tygodniu w piątek, spotykamy się na LIVE, odpowiadam na pytania, wyjśniam zawiłości, edukuję w kwestii emocji.

DLA KOGO?

DLA TYCH, KTÓRZY MÓWIĄ:

“Nie radzę sobie

 z emocjam.”

“Nie potrafię

 nazywać emocji.”

“Co mam robić, 

aby je nazywać?

“Przytłaczają mnie

 emocje, jest

 ich za dużo.”

“Czuję pustkę.”

“Chcę podnieść

 poczucie własnej

 wartości.”

Również dla tych, którzy są w terapiach grupowych lub indywidualnych.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z emocjami. 

Dla tych, którym terapia “nie idzie” i szukają innych rozwiązań.

Dla tych, którzy czują, że “Paprocka jest dla mnie” 🙂

SZCZEGÓŁY:

START: 02.10. 20223, poniedziałek.

CZAS TRWANIA: 02.10.2023 – 20.10.2023

DATY LIVE: 6,13, 20.10.2023, piątki, godz. 18.40

CENA: 200zł

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

ZNIŻKI I PROMOCJE:

Niezależnie od problemu pracujemy nad emocjami i myślami. Aby w pełni wyposażyć się w narzędzia pomocowe idealnie jest wziąć udział w dwóch kursach – ROZPOZNAWANIE I NAZYWANIE EMOCJI oraz WYŁAP I ZMIEŃ SWOJE MYŚLI. Jeżeli zdecydujesz się na oba kursy od razu (drugi rusza zaraz po zakończeniu pierwszego) – przygotowałam zniżkę. Oba kursy razem kosztują 350 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz maila: tandem@tandem-psycholog.pl.