WARSZTAT PODSTAWOWY:
ROZPOZNAWAJ I NAZYWAJ EMOCJE

Celem warsztatu jest zdobycie praktycznych umiejętności.

Kiedy przeżywasz jakąś sytuację, nie możesz sobie poradzić, jest Ci dziwnie, niewygodne, pierwsze pytanie jakie bym Ci zadała to: Co czujesz? Czy mógłbyś mi nazwać swoje emocje?


Ale również to pytanie pojawia się, kiedy rozpiera Cię energia, cieszysz się z sytuacji, odgrywasz ją w głowie raz po raz, też bym się Ciebie zapytała: Co czujesz i dlaczego?

Ten warsztat pomoże Tobie odpowiedzieć na te pytania, a zdobyta wiedza i praktyka  posłuży Ci w życiu codziennym po skończonym kursie.

NA WARSZTACIE:

  • Poznasz nazwy emocji (otrzymasz kartę z nazwami) i z jej pomocą zaczniesz rozpoznawać i nazywać swoje stany emocjonalne. 
  • Przejdziesz przez proces świadomego wyłapywania stanów (na podstawie przygotowanego ćwiczenia) oraz dopasowywania potrzeb emocjonalnych (dostaniesz kartę z nazwami) na straży, których stoją Twoje emocje.
  • Będziesz o wiele lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami, bo będziesz potrafił nazwać co czujesz i jakie emocjonalne potrzeby wymagają zaopiekowania.
  • Wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości. Jest dla mnie ważne byś zrozumiał kim jesteś, co czujesz, dlaczego i czego potrzebujesz.
kurs ciekawość

Możesz potraktować ten warsztat jako ogólną naukę nazywania i rozpoznawania emocji, ale też wtedy, kiedy masz konkretny problem i chcesz na niego spojrzeć z perspektywy emocji i swoich potrzeb. Świetnie się sprawdzi dla osób, które chcą zrozumieć siebie, podnieść poczucie własnej wartości, zobaczyć schematy, które nie pozwalają ruszyć z miejsca. 

Jednym z efektów (ubocznych :)) kursu jest wzrost poczucia własnej wartości

ponieważ pracujemy nad obszarem samoświadomości.

Im więcej znasz siebie, im więcej rozumiesz co się z Tobą dzieje,

dlaczego w danej sytuacji pojawił się lęk, a w innej poczucie winy, tam zachwyt, a tutaj duma

– tym lepiej potrafisz sobie radzić i wybierać rzeczy, które Ci służą.

Twoja własna wartość wzrasta, bo wiesz kim jesteś.

WAŻNE
INFORMACJE

Warsztat składa się z czterech spotkań. Odbywa się w kameralnej grupie 4 – 8 osób.

Między spotkaniami są zadania do wykonania. Codziennie trzeba przeznaczyć ok. 15-20 min. Obniżam od razu poprzeczkę. Jak się nie uda – nic się nie stanie, ale pewne rzeczy trzeba “wyćwiczyć”.

Jeżeli nie jesteś zmotywowany do pracy własnej – kurs nie jest dla Ciebie. Jest to przede wszystkim praktyka. Spotkania trwają ok. 1,5h – 2h (w zależności od liczby osób).

DLA KOGO?

DLA TYCH, KTÓRZY MÓWIĄ:

“Nie radzę sobie

 z emocjam.”

“Nie potrafię

 nazywać emocji.”

“Długo przetrzymuję

 różne sytuacje, 

a potem wybucham.”

“Przytłaczają mnie

 emocje, jest

 ich za dużo.”

“Czuję pustkę.”

“Chłonę emocje innych, 

a potem bardzo 

przeżywam.

“Nie rozumiem 

czasem swoich 

reakcji i zachowań.”

“Po trudnej sytuacji 

emocje potrafią 

mnie trzymać kilka dni.”

“Często płacze bez powodu.

Również dla tych, którzy są w terapiach grupowych lub indywidualnych.

Dla tych, którzy pragną poszerzać swoją samoświadomość i lubią rozwój osobisty.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z emocjami. 

Dla tych, którym terapia “nie idzie” i szukają innych rozwiązań.

Dla tych, którzy czują, że “Paprocka jest dla mnie” 🙂

SZCZEGÓŁY:

START: 16.02.2024, piątek. (Zapisy trwają do 9 lutego).

DATY SPOTKAŃ: 16.02.2024, 23.02.2024, 01.03.2024, 15.03.2024, piątki, godz. 18.40

CZAS TRWANIA: 1,5h – 2h (w zależności od ilości osób). Na platformie Zoom.

Uczestnictwo w warsztatach:

“NAZYWAJ I ROZPOZNAWAJ SWOJE EMOCJE”

CENA: 1250zł

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatem, możesz zostawić adres email, a ja powiadomię Cię o bezpłatnym webinarze (pt. “Zrozum swoje emocje”), który poprzedza nabór na warsztaty.

OPINIE O WARSZTATACH

Bardzo podobała mi się forma w jakiej był prowadzony warsztat, czyli z dobrą energią, życzliwą atmosferą, z prawdziwymi emocjami, autentycznie, z pazurem (czytaj: z przekleństwami i “bez kija w tyłku” 😂) ❤️

Doceniam to, że byłaś na nas bardzo uważna, wyłapywałaś nasze reakcje, zmiany mimiki, dokładnie słuchałaś, byłaś z nami “tu i teraz”. Podobało mi się, że czasem nie odpuszczałaś i dopytywałaś/grzebałaś, ciągnęłaś nas za język, żebyśmy nazwali emocje, zajrzeli w dane miejsce i choć często było to dla mnie trudne, to czułam w tym wolność, że w razie co mogę się wycofać i to też będzie ok. 

Ada, lat 27

Największą korzyścią którą wyniosłam i wynoszę każdego dnia to spojrzenie na swoje emocje, które często ignorowane i spychane na ostatni plan, są częścią mnie. Widzę, że daje to lepsze zrozumienie siebie, kim jestem ta prawdziwa Ja. To spotkanie wewnątrz siebie, bez masek, bez presji i oczekiwań innych, które daje ukojenie.

Ela, lat 43

Warsztaty nauczyły mnie słuchać innych ludzi. Wyciągać wnioski i zwolnić tępo życia. Nauczyłam się czuć swoje emocje i pozwalać sobie być nie doskonałą.

Renata, lat 54

ZNIŻKI I PROMOCJE:

Niezależnie od problemu pracujemy nad emocjami i myślami. Aby w pełni wyposażyć się w narzędzia pomocowe idealnie jest wziąć udział w dwóch kursach – ROZPOZNAWAJ I NAZYWAJ SWOJE EMOCJE oraz WYŁAP I ZMIEŃ SWOJE MYŚLI. Jeżeli zdecydujesz się na oba warsztaty od razu (drugi rusza zaraz po zakończeniu pierwszego) – przygotowałam zniżkę. Oba kursy razem kosztują 2400 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz maila: tandem@tandem-psycholog.pl.