październik 26, 2019

     Zaczynam nowy cykl filmików dotyczący POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI. Filmy kierowane są zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych. W poniższym nagraniu opowiadam od czego zaczynamy pracę nad poczuciem własnej wartości (pod koniec są również ćwiczenia do zrobienia).

 sierpień 27, 2019

    O przyczynach okaleczania mówię prawie w każdym filmiku (bo to jest naprawdę najważniejsze!), ale w tym filmie opisuję konkretne przykłady moich pacjentów. Zapraszam do obejrzenia!

 sierpień 27, 2019

    Co charakteryzuje osoby przejawiające zachowania autodestrykcyjne? Zapraszam do obejrzenia filmu. Młodzież może sprawdzić czy to co mówię faktycznie ich opisuje, a rodzice czy zgadzają się ze mną, jeżeli chodzi o ich dziecko.

 sierpień 27, 2019

     Film kieruję do młodzieży (ale osoby dorosłe i rodzice - czujcie się również zaproszeni :)) . W filmie podaję dwa powody (najczęściej je spotykam), które mogą zadecydować o tym, że okaleczanie nigdy nie zniknie.

 sierpień 27, 2019

      Na temat okaleczania krąży wiele nieprawdziwych przekonań, które zamiast pomóc osobom okaleczającym się, mogą utrudniać wyjście z tego problemu. Zobacz jakie mity krążą na temat okaleczania i poznaj prawdę :)

 sierpień 21, 2019

      Trudność z rozwiązaniem problemu okaleczania polega na tym, że osoby zazwyczaj skupiają się na skutku, nie na przyczynie. Samookaleczanie jest skutkiem, przyczyna leży gdzie indziej i na nad nią należy pracować (zachęcam do obejrzenia nagrania). Film przeznaczony zarówno dla młodzieży, jak i rodziców.

DOWIEDZ SIĘ O NOWYCH WPISACH